Radyo Oksijen - 22 Ocak 2018, Pazartesi

Sorgun Platformu’ndan Yeni Çeltek Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun’a Ziyaret

20 Mart 2016
Sorgun Platformu’ndan Yeni Çeltek Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun’a Ziyaret

Sorgun Platformu üyeleri Başbakanlık Daire Başkanı Bekir Büyükyılmaz, Gazeteci ve Emlakçı Salim Taşçı, Emekli Daire Başkanı Devlet Aksoy, Avukat Serkan Uslu, Mehmet Tüzel, Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Yaşarer ve Sorgun İşletme Müdürü Halil İbrahim Akyel’den oluşan heyet Yeni Çeltek Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Yozgat gelişip kalkınması üzerine yapılan sohbette Platform üyeleri, başta Yozgat olmak üzere genel müdürlük bünyesinde yürütülen çalışmaları yakinen izlediklerini ve takdir ettiklerini söyledi.

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun tarafından, Sorgun’daki eski maden sahasının toplum hayatına, ekonomiye ve doğal yaşama kazandırılması amacıyla bir milyon 400 bin metrekare alan üzerine hazırlanan EKO Park Projesi hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, memleket derdiyle dertlenen, bu amaçla birlik ve beraberlik içerisinde bulunan Sorgun Platformu’nun yürüttüğü çalışmaları büyük bir beğeni ile takip ettiğini söyledi.

Coşkun, “Tüm derdimiz Yozgat’ın ve ülkemizin hak ettiği noktaya gelmesinde çorbada tuzumuzun olmasıdır. Bu anlamda Sorgun Platformunun gösterdiği duyarlılıktan ve hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu anlamda tüm ilçelerimize platformun örnek olmasını aynı birlikteliklerin oluşturulmasını temenni ediyorum. Ayrıca platforma fahri olarak kabul ettikleri için de teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.